Grup Tabela ve Reklam sektöründe büyük bir yer kaplayan Tabela fiyatları çeşitli ürün yelpazesi ile sizlerin tüm beklentilerini karşılamaktadır. İş yerinize veya herhangi bir alanda reklam yapmak ve ürünlerinizi kısacık tanıtmak isterseniz mutlaka bize ulaşıp kaliteli ve yıllarca kullanabileceğiniz led tabela sayesinde adınızı her kesimden tüm insanlara kolayca duyura bileceksiniz. Tabela fiyatları İster kırmızı ister beyaz hiç fark etmez. Dilediğiniz renkte dilediğiniz boyutta tabela çalışabiliriz.

IŞIKLI TABELA

Arka ve ön kısımda ışığı yansıtmakta olan pleksi, vinil gibi baskılar tercih edilmektedir.  Alüminyum ve demir malzemelerden üretilmiş bir iskelet kullanılarak, oluklu profiller yardımı ile tabela oluşturulmaktadır. Ön kısımda ise ışığı geçirme özelliğine sahip olan pleksi levha kullanılır. Pleksi levhaların yanı sıra polikarbon levhalarda tercih edilen bu malzemeler, ışığın eşit olarak yansıması için bir parça daha eklenerek oluşturulur. Aydınlatma şekillerine göre farklı çeşit modellere rastlamak mümkündür. Elbette ki kullanılan malzemeler, ebatları ve tercih edilen aydınlatma sistemine göre ışıklı tabela fiyatları farklılık gösterebilir. Fiyatlar kapsamında web adresimiz üzerinden destek alabilir, kendinize, amacınıza ve işletme tarzınıza uygun baskılar ile tabelaların siparişlerini gerçekleştirebilirsiniz.

KUTU HARF TABELA

Kutu harf tabela nedir soruna verebileceğimiz ilk yanıt kesinlikle, dışarıya çıktığınızda hemen hemen her yerde karşınıza çıkan tabela çeşidi diyebiliriz. Sadece harflerin olduğu bir sisteme sahip bu tabela çeşitleri birçok farklı malzemeden yapılmaktadır. Bu tabelalar üç boyutlu veya iki boyutlu seçenekleri ile öne çıkıyor. Son yıllarda çok fazla tercih edilen bu tip tabelalar, firmamızın da üretim olarak yapmakta olup birçok müşterinin ilgisini çekiyor.