Telefon
WhatsApp
En Uygun Tabela Modelleri Nedir?
En Uygun Tabela Modelleri Nedir?

Görsellik, akılda kalıcılığın ilk şartıdır. Etkileyici, şaşırtıcı ve dikkat çekici bütün çalışmalar, hemen dikkat çekmektedir. Dikkat çekici özellikleriyle tercih edilen tabela çalışmalarıyla, firmaların performansı katlanmaktadır. Firmamızla çalışan ve müşteri kitlesini şaşırtmak isteyen bütün firmalar için, göz kamaştırıcı ve şaşırtıcı tabela çalışmalarını sunuyoruz. Bu kategorinin devasa özellikleriyle bilinen ve kilometrelerce öteden fark edilen totem tabela çeşitleri, en etkili ürünlerdir. Renk tercihi, malzeme tercihi, göz kamaştırıcı tasarım tercihi, bu kategorinin en önemli hususları içerisinde yer almaktadır. Firmamızla bu konuyu görüşün, sizin için en iyi tabela çalışmalarını sunalım.

  Önce Sanal Çalışma

           Başarılı ve etkili tabela çalışmalarının en önemli aşaması, bilgisayarda yapılan sanal çalışmalardır. Firmamız, talep edilirse, çalışmanın uygulanacağı yerin fotoğrafını çekip, hemen sanal çalışmalara başlayabilir. Bu fotoğraf bilgisayara yüklenir ve fotoğraf üzerine birçok tabela çalışması uygulanır. Bu çalışmalar müşteriye gösterilir. Müşterimizin beğendiği çalışmayı tasarlayıp, montajlıyoruz. Bu şekilde, en iyi sonuçları kolaylıkla elde ediyoruz.

 İşlevsellik

            Eski tabela seçeneklerinde, çizim yeteneği olan kişiler bu işi yapıyordu. Merdiven üstünde saatlerce tabela çizmek, çok yorucu bir işti. Ancak insana verilen aklın ürünü teknoloji, bu alanda da büyük gelişmeleri meydana getirdi. Dijital baskılı bilgisayarlarla, ressam olmaya gerek kalmadan pratik bir şekilde tabela yapılma başlandı.

            Firmamız, işlevsel özelliği ile bilinen animasyonlu ve LED tabelalarla, bu kategoride başarılı çalışmalar geliştirmiştir. Animasyonlu tabelalarda, modül LED, mercekli modül LED çalışmaları tercih edilmektedir. Spot ışıklandırma işlemleriyle, devasa ışıklı tabela çalışmaları da yapılmaktadır. Giydirme, kompozit, çatı-kule tabela, binaların yan cephesine özel tabelalar ve daha birçok seçenek, şirketimizin programında yer almaktadır. Görsel olarak etkileyici dikkat çekici ve başarılı bir tabela çalışması için, yapmanız gereken bu konuda gerekli donanıma sahip bir firma seçmektir.

            İstediğiniz hizmet anlayışını kolay ve etkili bir şekilde sizlere sunan konunun uzmanı ekiplerimizle, tabelacılıkta ciddi çözüm yöntemlerini pratik ve etkili bir şekilde sizler için hazırlıyoruz.Yazım hataları, bu kategorideki en ciddi problemlerden biridir. İmla kuralları ve yazım hataları ile dolu bir tabela, ne kadar kaliteli olursa olsun, görsel olarak ne kadar ilgi çekici olursa olsun, müşteri tarafından tenkit edilmektedir. Bu nedenle tabela fiyatları kategorisinde, firmamız, yazım ve imla kuralları konusunda etkili çözümlerle çalışmaktadır. Toplumumuzun kültürünü direkt olarak etkileyen tabelalar, gerek öz kültür değerlerimiz konusunda olsun ve gerekse yazım kuralları konusunda olsun, oldukça önemli bir yere sahiptir.

  Kabartmalı Tabela Dönemi

            Tabelaların üç boyutlu olması, ışıklı olması, ışıklandırmanın animasyonlu olması, LED tabela özellikleri ve dijital resim baskılı olması, daha değerli olmasında birinci derecede önemlidir. Kutu harf tabela çalışmalarında ışıklandırma işlemleri, harfin üstüne veya altına uygulanabilmektedir. Çerçevenin özellikleri, renklerin uyumu, tabelanın montajlanan bölümü, montajlama işlemleri, tabelacılığın en önemli hususlarını meydana getirmektedir. 

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU