Telefon
WhatsApp
Yeni Nesil Tabelalar
Yeni Nesil Tabelalar

  Yeni bir iş kurduğunuz vakit, hızlı bir şekilde dekor çalışmalarına başlarsınız. İyi bir dekor, firma prestiji için çok ehemmiyetlidir. Bu dekora uyumlu tabela çalışmaları da imajınızı belirleyecek çalışmalar içerisindedir. Tabela yıllarca kullanılacak bir reklam aracıdır. Bu yüzden en iyi tabelalar seçenek edilmelidir. Kolay bir çalışmanın seçenek edilmesi, 1-0 yenik başlamaktır. Bu yüzden tabelanın ehemmiyetini iyi kavramak gerekir. İle ilgili başarılı büyük firmalara baktığınız vakit görkemli devasa binalar ve görkemli totem tabelalar ilk anda dikkat çeker. Çok büyük totem tabela çeşitleri, büyük fabrikaların sanki aynası gibidir ve insanı etkileyen özelliklere sahiptir. Büyük bir firmanın girişine küçük bir tabela tabiki imajı yaralar.

 En Doğru Seçim

  Fabrikalar, ALIŞVERİŞ MERKEZİ’ler ve Endüstri Tesisleri, totem tabela çalışmalarıyla göz doldurmaktadır. Bu çalışmalar iki ya da üç istikametli olabilmektedir. Bazen dört taraflı çalışmalar da görülebilmektedir. Demir ayaklar yere en iyi şekilde kurulmaktadır. Yere yapılan monte işlemi başarısız olursa, ilk fırtınada totem tabela yerle bir olacaktır. Tek parça sütun üzerine çerçeve kurulan totem tabelalar da vardır. Bu çalışmalar ışıklandırılabilir ve özel efektlerle zenginleştirilebilir. Caddeye bakan çerçeveler, kaldırıma doğru meyilli sütunlar üzerinde göz kamaştırıcı tasarım özelliklerine sahiptir. Tabela ücretleri tercihleri içerisinde istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Petrol tesislerinde totem tabela çeşitleri vazgeçilmezdir. Bu ürünler özel ışıklandırmalarla görselliği mükemmel hale getirilir. Ücret tabelası kategorisinde totem tabela çeşitleri, uzak mesafeden anlaşılacak şekilde üretilmektedir.

 Dış Cephe Çalışması

  Hava şartlarının maddeler üzerinde hırpalayıcı özelliği vardır. Nem, soğuk, sıcak ve diğer negatif hava şartlarına dayanıklı üretilen tabelalar, uzun yıllar ilk günkü görünümünü savunmaktadır. Kullanışlı özellikleriyle ışıklı veya ışıksız üretilen bu ürünlerde, resim ve logo ehemmiyetli bir öğe olarak karşımıza çıkmaktadır. Işıklı tabela çalışmalarında led ampuller, spot ışıklandırmalar tesirli rol oynamaktadır. Bütün dış cephe çalışmalarında, görsel uyumluluk ehemmiyetli rol oynamaktadır. Görselliğin mükemmel ve tesirli olması ehemmiyetli bir husustur. Kutu harf tabela, çalışmalarında ışıklandırma, ayrı bir görsellik katarken, üç boyutlu özelliği ile yeni tabela dünyasının gözde ürünleri arasında bulunmaktadır. Cam giydirme, dijital baskı, one way vision, folyo kaplama, cephe kaplama ve kule tabela gibi bir hayli çalışma, ihtiyacınıza göre tercih edilmektedir. Tabelanın istikameti, büyüklüğü, iki renk özellikleri ve ışıklandırma özellikleri, başarılı bir çalışma için en ehemmiyetli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok ürünün reklamını yapmak için en iyi tercih led tabelalardır. Pcb kartların birleşiminden oluşan ve bir işlemci üzerine kurulan led tabela çalışmalarında, binlerce ürünü tek tek müşteriye sunabilirsiniz. Tesirli slogan ve reklam yazılarını istediğiniz gibi efekt ilave edebilirsiniz. Sektörde söz sahibi olmanın ilk adımı tesirli dekor ve göz kamaştırıcı tabela çalışmalarıdır. Yıllarca parasız reklamınızı yapacak olan tabela çeşitleri, ne kadar kaliteli ve dayanıklı olursa o kadar iyi reklam işlevini gerçekleştirir.

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU