Telefon
WhatsApp
Vinil Tabela ve Özellikleri
Vinil Tabela ve Özellikleri

            Satış yapan, hizmet verene, kısacası müşterileri ile ilişkisi olan her türlü firmanın, kurum ve ya kuruluşun bir adı ve bir reklamı olur. Bu reklamlar gerek çeşitli dijital ortamlarda, gerekse de fiziksel olarak gerçek hayatta kişilerin dikkatini çekmek amaçlı olarak sunulurlar. Bu reklamların birçok farklı sunuluş şekilleri vardır. Çeşitli broşürler, kitapçıklar, pankartlar ve tabelalar. Bunların hepsinin de kendisine göre farklı artı ve eksileri bulunmaktadır. Örneğin broşürler ufak ve çabuk kaybolan türden olurken, pankartlar ise çoğu zaman pahalı ve kısa ömürlü olmaktadırlar. Bunlar içinde belki de en mantıklı ve uygun filanı olanı vinil tabeladır.

Nedir Ne Değildir?

            Peki, ama vinil tabela nedir? Vinil tabelalar, diğer adı ile vinil germe tabelalar dijital baskı yöntemi aracılığı ile basılan brandanın profil bir şaseye 4 taraftan gerilerek, daha önceden germe tabelanın boyutlarına göre hazırlanmış olan ve içinde bir ışıklandırma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılması sureti ile elde edilen bir tabela çeşitidir. Vinli germe tabelalar kasa üzerine monte edilme suretiyle aydınlatma olarak kullanılabileceği gibi profil şase üzerine gerdirildikten sonra direkt olarak aydınlatma olmadan da kullanılabilir. Vinly tabelaların belirli bir ölçüsü ve ya standart bir rengi bulunmamaktadır. Her şey sipariş sonrası belirlenmektedir.

Reklamcılığın Son Trendi

            Dünyada reklamların birçok farklı sunuluş şekilleri vardır. Çeşitli broşürler, kitapçıklar, pankartlar ve tabelalar. Bunların hepsinin de kendisine göre farklı artı ve eksileri bulunmaktadır. Örneğin broşürler ufak ve çabuk kaybolan türden olurken, pankartlar ise çoğu zaman pahalı ve kısa ömürlü olmaktadırlar.Vinil tabela fiyatları açısından olsun, hem de kullanılışı açısından olsun diğer reklam türlerinden çok daha uygun bir fiyat / kullanım oranına sahiptir. Vinly germe tabelalar, ışıklı tabelalar ve reklam sistemleri son 5 yıldır kullanılan tabela reklam sistemlerindendir. Bu sistemin kendi içinde diğer reklam sistemlerine göre bir çokavantjı mevcuttur. Bu avantajların en büyüğü ise tek parça olarak ve istenilen boyutlarda tabela ve reklam yapılmasına olanak sağlanmasıdır. Vinly germe tabelaların olabilecek en büyük ölçüsü 5 m x 50 m boyutlarındadır. Vinly germe tabelaların seçilmesindeki en önemli ikinci sebep ise vinlybrandaların üstünde istenilen miktarda resim ve istenilen renkte baskının kullanılabilmesidir. Bunun yanı sıra  vinly brandanın zeminleri de farklı renklerde olabilmektedir. Zeminler her türlü rengin tek renkli tonu ve ya degrade geçişli olarak seçilebilmektedir. 

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU