Telefon
WhatsApp
Tabela Hizmetlerinde Güncel Çözüm
Tabela Hizmetlerinde Güncel Çözüm

            Tabelacılığın en iyi çözümleri sizler için bir araya getiren firmamız, tabela sipariş işlemlerinde, öncelikle ölçü alma işlemi yapılmaktadır. Ölçü alma işleminin hemen ardından, istediğiniz tabela şekillerini sizlere sunmaktayız. Totem tabela çalışmaları da bu şekilde uygulanmaktadır. Genellikle büyük firmaların ve fabrikaların tercih ettiği tabela şeklidir. Tek sütun halinde olan modellerden ayaklı modellere kadar birçok kategoride üretilmektedir.

            Işıklandırma seçenekleriyle, görselliği daha mükemmel hale getirilmektedir. Heybetli ve devasa görünümü ile ilk önce göze hitap etmektedir. AVM türü büyük yerlerin giriş dekor çalışmaları ile uyumlu olan bu çalışmalarda, görünebilirlik çok önemlidir. Yoldan geçen araçların geçişine mani olmadan, yol kenarlarında yükselen bu çalışmalar, çok uzaktan rahatlıkla okunacak fontlarla hazırlanmaktadır.

  Kutu Harf Tabela

            Bu sektördeki farklı özellikleriyle tercih edilen bu çalışmalarda, harflerin çıkıntılı olması, bu harflerin dış etkenlere karşı dayanıklı olması, neme ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması, tercih sebeplerindendir. Kutu harf tabela seçenekleri, pratik ışıklandırma özellikleriyle tercih edilmektedir. Işıklandırma işlemlerinde modül ledler tercih edilmektedir. Elektriği çok az harcayan bu ışıklandırmalar, kolay montaj özellikleriyle tercih edilmektedir. Yirmi de bir adaptör kullanılmaktadır. Harf üstü veya harf altı ışıklandırmalarla, görsel mükemmellik kazandırılmaktadır.

  Işıklı Tabelalar

            Kutu harf ve totem tabela çeşitlerinin yanı sıra, dijital baskı, branda, led tabela ve cam giydirme gibi birçok kategoride hizmet vermekteyiz. Işıklandırmalarda mercekli veya merceksiz modül ledler kullanılmaktadır. Spot ışıklandırma seçenekleri de bu kategoride değerlendirilmektedir. Işıklandırma ile 24 saat reklam yapma olanağını elde edebilirsiniz. Animasyonlu ışıklandırmalarla, yanıp sönen veya ritmik bir şekilde yanan ışıklandırma seçeneklerini elde edebilirsiniz. Işıklı tabela çeşitleri içerisinde farklı bir yere sahip olan led tabelalar, istediğiniz görsel reklam seçeneklerini sunmaktadır. Her firma için ilk önemli adım, özel tabela çalışmalarıdır.

  Tabela İle Reklama İlk Adım

            Her firma için önemli olan tabela çalışmaları, en önemli reklam çalışmaları içerisinde yer almaktadır. Totem tabela, çatı kule tabela, ışıklı ve ışıksız tabela çeşitleri istediğiniz mükemmel reklam seçeneklerini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Günümüzün en önemli konusu olan reklam konusu, tabelalarla ilk önemli adımını atmaktadır. Güneş, yağmur, kar ve şiddetli soğuk havanın olumsuz etkilerine karşı dayanıklı olan çalışmalarımız, neme karşı dayanıklı modül led çeşitleriyle ışıklandırılmaktadır. Spot ışıklandırma seçenekleriyle de gerçekleştirilen ışıklandırma işlemlerinde, istediğiniz kolay çözüm yöntemlerini istediğiniz gibi sizlere sunmaktayız.

            Tabela montajlama işlemlerinde tecrübeli olmak çok önemlidir. İki renk seçenekleri, en iyi modelin seçilmesi, ışıklandırma seçenekleri, tabela fiyatları kategorisinde, en iyi görsel noktanın tercih edilmesi, görüş alanına uygun montajlama seçenekleri, okunaklı fontlar, logo ve resim seçeneklerinin uygun olması gibi bir çok önemli konu bu kategoride firma elemanlarımız tarafından özenle takip edilmektedir. Özel ışıklandırma seçenekleriyle istediğiniz çözümleri bir araya getiren firmamız, profesyonel tabela seçenekleriyle, tanıtım işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. 

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU