Telefon
WhatsApp
Pratik Tabela Hizmeti
Pratik Tabela Hizmeti

  İnsanların dikkatini çekmek ve dikkatini çektikten sonra etkileyici reklam sözleriyle alış-verişe teşvik etmek, tabelaların en önemli özelliğidir. Müşterilerin dikkatini çekerek dükkana çeken bir tabela, amacını gerçekleştirmiş demektir. Devasa yapısıyla ve görkemli havasıyla, büyük firmaların en çok tercih ettiği ürün olan totem tabela çeşitleri, ayaklı ve düz sütun özellikleriyle üretilmektedir. Pratik ve etkili kullanım özellikleriyle üretilen bu ürünlerde, en önemli unsur tabi ki okunaklı tabela kısmıdır. Tabela kısmının büyük olması ve şirket isminin çok uzaktan kolay bir şekilde okunması, bu ürünlerin en önemli özelliğidir.

  Üç taraflı çerçeve uygulamaları, petrollerdeki fiyat listesini oluşturan modeller, firmayı temsil eden iki renk seçenekleriyle oluşturulan orijinal modeller, fabrika önlerindeki çok büyük modeller, totem tabela seçeneklerindeki modellerdir. Kaliteli ve etkili tasarım özellikleriyle, bu kategorideki tasarım çeşitleri oldukça fazladır.

 Tabelacılıkta Mükemmel Çözüm

  Bu sektördeki en önemli gelişmelerden biri, dijital baskılı ve kutu harf tabela çalışmalarıdır. Eskiden çizimi iyi olan insanlar tabelacı olurdu. Ancak dijital baskı tekniğinin gelişmesi ile birlikte, artık çizim işi bilgisayarlara kaldı. Tabelacılıkta resim baskısı işlemlerinde yüksek çözünürlük, kaliteli çalışmaların meydana gelmesinde önemlidir. Cam giydirme ve kaplama işlemlerinde resim ve fotoğraf ekleme işlemleri bilgisayarlar tarafından yapılmaktadır. Tabela fiyatları seçeneklerinde, tabelanın özellikleri oldukça önemli bir unsur olarak karşımızı çıkmaktadır. Işıklı tabela çeşitleri de bu kategoride önemlidir.

  Animasyonlu ışıklı tabelalar da ise modül ledler kullanılmaktadır. Yirmili olan ve her yirmi adette bir adaptör kullanılabilen bu ürünlerde, göz kamaştırıcı ışık animasyonlarını oluşturmak oldukça kolaydır. Yağmura ve neme karşı dayanıklıdır. Suyun altında kısa süre çalışır ancak su basıncına dayanamaz. Yağmur suyuna karşı dayanıklıdır. Güneşin yakıcı ve sarartıcı etkisine karşı da, uzun süre kolaylıkla dayanabilmektedir.

 Etkileyici Çalışmalar

  Müşterileriniz dükkana girerken, tabelayı fark etmelidir. Yani görüş alanı konusu bu kategoride önemlidir. Görüş alanına giren tabelaların fark edilmesi çok kolaydır. Doğru bir şekilde montajlama, doğru modellerin seçimi, yazım kurallarına uyma ve doğru renklerin tercihi, bu kategoride oldukça önemlidir. Bu konuda uzman olan ustalarımız, sizin için en iyi seçenekleri tercih edebilir. Kabartma ve kuta harf çalışmalarında, ışıklandırma harf üstü veya harf altı olarak gerçekleştirilebilir. Büyük tabelaların ışıklandırma işlemlerinde gerektiğinde spot kullanılmaktadır. Ancak bu kategoride en çok led ışıklandırma sistemleri tercih edilmektedir.

  Profesyonel tabela çalışmalarıyla, tabelacılık problemlerinizi tamamen çözüme kavuşturan ekiplerimiz, sizler için en iyi çözüm yöntemlerini geliştirmeye devam etmektedir. Her sektörün benimsediği modeller vardır. Çok çeşitli mal satışı gerçekleştiren ve indirim yapan birçok firma, led tabela seçenekleri ile hareket etmektedir. Olumsuz hava koşullarına dayanıklı olması, açık hava reklamcılığının en önemli unsuru olan tabelacılıkta oldukça önemli bir konudur. Tabelacılık kategorisindeki uzman çözüm yöntemlerini benimseyen kuruluşumuzla, reklamcılıkta başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU