Telefon
WhatsApp
Kutu Harf ve Totem Tabela Modelleri
Kutu Harf ve Totem Tabela Modelleri

                Bir ürün ya da hizmetin, tüketicilerin karşısına çıkarılması için en önemli kavram reklamdır. Reklam kalitesi ve kullanılan reklam ürünü bu konuda önemli bir yere sahip olurken, genel olarak alışveriş merkezlerinde ya da şehirlerarası yollarda kullanılan tabelalar bu iş için özel olarak üretilmektedir.

                Üretimi gerçekleştirilen tabela modelleri, kutu harf ve totem tabela olarak çeşitlere sahip olurken, kullanılan malzeme çeşitleri, tasarımı, büyüklüğü ve iç tesisatına bağlı olarak farklı modellere sahip olmaktadır. Tüketiciler ise bu seçenekler arasından seçim yapmak üzere aşağıda ki maddeler halinde yer alan ürün çeşitlerine göz atabilmesi mümkündür.

Totem tabela nedir?

                Cadde kenarları, şehirlerarası yollar ve açık alanlarda en çok tercih edilen tabela çeşidi olarak açıklanmaktadır. Tek bacaklı ya da çift bacaklı olarak çeşitlere sahip oluyor. Elbette ki bu tabela modelleri ebatlarına ve ağırlıklarına göre daha dayanıklı olması için çift bacaklı olarak da üretilebilmektedir. Yine kullanılan çelik saç modeller, dayanıklı bir malzeme olurken, ek olarak kompozit ve alüminyum malzemeler de kullanılmaktadır. Yine bu ürünler için ışıklı tabela en çok tercih edilenlerdendir.

  • Işıklı tabela

Her ne kadar gün içerisinde bu sistem çok önemli olmasa da akşam ve gece karanlığında tüketicilerin ilgisini çekmek adına çok önemli bir yere sahiptir. Böylelikle hizmet ve marka sahibi firma, kişi ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerine daha kolay sunacak olurken, reklamlarını da genel olarak şehirlerarası yolların kenarlarında en iyi şekilde yapacaktır.

Diğer seçenekler

                Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tabela çeşitlerinin yanı sıra ek olarak şunlara da göz atmak mümkündür.

  • Işıksız tabela
  • Profil modeller
  • Kompozit ve alüminyum modeller
  • Çelik saç
  • Vinily germe tabelalar

Ek olarak, kutu harf tabela modelleri de farklı bir tasarıma sahip olurken, hakkında bilgiler aşağıda ki gibidir.

Kutu harf tabela modelleri

                Yine aynı şekilde şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, alışveriş merkezleri önünde dikkat çekmek adına bu tabela çeşitleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. İşletme logosu, marka, işletme ismi gibi bilgileri çok daha açık bir şekilde tüketiciler ile paylaşmak konusunda, reklam ürünü olarak rol oynamaktadır. Kullanılan malzeme seçenekleri daha uzun ömürlü seçimlere yer verirken, tasarımına, ebatlarına ve kullanılan malzemelere göre tabela fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

CNC ve lazer kesim

                Üretim seçenekleri olarak ise CNC ve lazer kesim üretimler ön planda olurken, tercih edilecek tabela çeşidine göre seçimler yapılmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak için üretici/ satıcı firma yetkilisi ile iletişime geçmek faydalı olacaktır. Fiyatlandırmalar, belirlenmiş özelliklere bağlı olarak tüketiciler ile paylaşılacak olurken, üretim aşamalarının yanı sıra montaj işlemleri hakkında ve fiyatlandırması gibi konularda bilgiler sunulacaktır. Kısa vadeli kullanımlarda maliyetli bir seçim olsa da uzun vadeli kullanımlarda satış rakamlarını artırarak, işletme için faydalı bir seçenek olarak görülmektedir.

 

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU