Telefon
WhatsApp
Kutu Harf Tabela Nedir ve Avantajları Nelerdir?
Kutu Harf Tabela Nedir ve Avantajları Nelerdir?

                Reklam sektörü oldukça gelişmiş olurken, elbette ki bir firmanın, işletmenin ya da her hangi bir sektörde hizmet veren küçük çapta işletmelerin logoları da büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu durumda tercih edilen bazı tabela çeşitleri olurken, bunlarına arasında yaygın olarak kullanılan bir tanesi de kutu harf tabela olmaktadır. Sizlere bu yazımızda, kutu harf tabela nedir ve çeşitleri nelerdir gibi sorularınıza yanıt vereceğiz. Sonrasında ise avantajları ve dikkat edilmesi gereken noktalara ye vererek yardımcı olacağız.

Nedir?

                Çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmekte olan bu tabelalar, firma logosu ya da ismi ele alınarak, router ve lazerler gibi cihazlar kullanılarak oluşturulmakta ve şekillendirilmektedir. Genel olarak hem iç hem de dış mekânlar için oldukça şık ve gösterişli oluyor. Zarif ve modern tasarımı ile ortama uyumlu olması da müşterilerin ilgisini çekerken, ışıklı tabelalar yerine tercih edilebilir. Standart pleksi ve polikarbon tabelalar yerine kutu harf tabelaları tercih ederek, standarttan uzak ve gösterişli bir tasarıma imza atabilirsiniz. Daha çok alışveriş merkezlerinizde karşınıza çıksa da, bir şehir merkezinde ya da bulunduğunuz ilçenin çarşı bölgesinde yer alan işletmelerin önünde de karşılaştığınız tabela çeşidi olarak gözünüze çarpabilir.

                Kısaca, maddeler halinde, çeşitlerine de yer vererek, bilgiler sunalım.  Sonrasında da avantajları hakkında bilgiler vererek sizlere yardımcı olalım.

Çeşitleri nelerdir?

                Tercih edilecek olan malzeme çeşitlerine göre seçenekler bulabilmek mümkündür. Aşağı da birkaç çeşit hakkında maddeler oluşturduk. Elbette ki tercih edilecek olan malzemeye göre kutu harftabela fiyatları da değişiklik gösterebilecektir. Bu konuda ilgili birim ile iletişime geçerek, ebatlar, kullanılan malzeme çeşidi ve diğer malzemeler konusunda da bilgilendirerek fiyat listesi alabilirsiniz. Çeşitler ise aşağıda ki gibidir.

  • Plexiglas Kutu
  • Dekota Kutu
  • Alüminyum Kutu
  • Paslanmaz Krom Kutu
  • Pirinç Kutu
  • Köpük Kutu

Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

                Seçimlerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kullanılacak kesim biçimi ve renk tonlamasıdır. Yie bunun yanı sıra kullanım amacına uygun bir büyüklükte olması, kutu harf tabela seçimlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor.

Avantajları nedir?

                Tercih edilecek olan bu tabela çeşidinin en önemli avantajı, elbette ki bir işletmeyi en iyi şekilde temsil etmesidir. Kapalı ve açık ortamlarda rahat bir şekilde kullanılması da tercih sebeplerinden oluyor. Müşterilerinizin ilgisini çekmek ve ortama farklı bir hava katmak için de avantajlarından yararlanabilirsiniz. Elbette ki firma logosunu ve istediğiniz tüm renkleri hem ışıklı hem de ışıksız olarak kullanabilmekte avantajları arasında yer alıyor.

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU