Telefon
WhatsApp
En İyi Reklam Ürünü Totem Tabela
En İyi Reklam Ürünü Totem Tabela

                Bir ürün ya da hizmetin, hedef kitleye sunulması ve tanıtılması için elbette ki reklam kanalları oldukça önemli bir yere sahiptir. Her ne kadar internet ortamında pek çok reklam önerisi bulunsa da bunlardan birisi de ‘’ totem tabela ‘’ olarak sunulmaktadır.

Kullanım alanı geniş

                Bahsedilmekte olan tabela ürünü, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Her sektörde hizmet veren işletme, şirket ve firma için kullanım imkânı bulunmaktadır. Ürün ya da hizmet tanıtımı, iletişim bilgileri, adres bilgileri gibi tüm bilgilerin yer alabileceği bu ürünler, şehirlerarası yollarda geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ek olarak cadde araları ve tüm diğer açık alanlarda, farklı tasarım ve malzeme özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir. Işıklı ve ışıksız olanları en çok tercih edilirken, ışıklı tabela, daha iyi dikkat çekmek adına tavsiye edilmektedir.

 • Işıklı tabela modelleri

Ürün ya da hizmetlerin, sadece gündüz saatlerinde değil de akşam ve gece saatlerinde de hedef kitleye sunulması isteniyorsa, kullanım alanına bağlı olarak, elektrikli ya da güneş enerjili seçimler yapmak mümkündür. Genel olarak şehirlerarası yol kenarlarında kullanılan modeller ise güneş enerji sistemi ile çalışmaktadır.

Avantajları nelerdir?

                Her ne kadar pek çok kişi bu işin maliyetleri konusunda tedirginlik yaşıyor olsa da bir ürün ya da hizmetin satış rakamlarını artırmak için reklam önemli bir yere sahiptir. Bir ürünü üretmek için kullanılan ham madde, ürün giderleri olarak sayılmaktadır. Elbette ki bu ürünün satışının yapılması ve kâr elde edilmesi için de reklamının yapılması gerekmektedir. Her ne kadar kısa vadeli düşünüldüğünde ek maliyet olarak ele alınsa da uzun dönemli bir yatırım olarak avantajları bulunuyor. Uzun süre tanıtım için kullanılan kutu harf tabela ve kutu harf tabela ürünleri, geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak adına yardımcı olmaktadır. Bunun dahilinde de satış rakamlarını yükseltmesi, kendi fiyatlarını amorti ettiğini ön plana çıkarıyor.

Malzeme seçimi ve çeşitler

                Eğer ki, totem tabela fiyatları için bilgilere ulaşmak isteyen tüketiciler var ise ilk olarak seçimini yapacağı modellere göz atması gerekmektedir. Çünkü bu fiyatlar, kullanılan malzeme ve tercih edilecek olan modele göre değişiklik göstermektedir. Üretici dahilinde sunulan model ve malzeme seçenekleri aşağıda ki gibidir. Bu modeller arasında yapılan seçimler doğrultusunda, ebat bilgileri üretici ile paylaşılarak, ön fiyatlar alınabilir.

 • Tek Bacaklı
 • Çift Bacaklı
 • Likit
 • Işıklı, Işıksız
 • Kompozit
 • Alüminyum
 • Çelik Saç
 • Profil
 • Vinily Germe

Tek ve çift bacaklı olarak tercih edilme sebebi, tabelanın ağırlığı, dayanımı ve kullanılan malzeme seçeneklerine bağlıdır. Elbette ki ağır kış şartları, rüzgâr ve diğer dış faktörler ele alındığında uygun bir malzeme tercih edilmesi gerekmektedir. Yine diğer riskler göz önünde bulundurularak, çift bacaklı olarak üretilmiş modeller, daha sağlıklı ve dayanıklı bir kullanıma imkân vermektedir.  Estetik ve daha modern bir görünüm için ise tek silindir bacaklı bir model tercih edilebilir.

 

 • Etiketler:

TEKLİF FORMU